مجتمع بزرگ فرهنگی ، ورزشی و رفاهی  در حال ساخت صنایع فولاد در اردکان یزد بنام سردار شهید سلیمانی نامگذاری گردید
به پاس تجلیل از مقام والا و شامخ سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی مجتمع بزرگ فرهنگی ، ورزشی و رفاهی در حال ساخت صنایع فولاد چادرملو در اردکان یزد بنام این شهید گرانقدر نام گذاری شد .
مهندس محمود نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو صبح امروز درگفت وگویی اعلام کرد: این کوچکترین اقدامی است که ما برای پاس داشت یاد و نام آن سرباز جان برکف و به واقع ایثارگر وطن برداشتیم تا همواره در یاد و خاطره نسل کنونی و آینده میهن اسلامی باقی بماند .
گفتنی است ، مجتمع فرهنگی ، ورزشی و رفاهی صنایع فولاد چادرملو که با مشارکت شرکت های آهن و فولاد ارفع و غدیر ایرانیان سال گذشته کلنگ آن به زمین زده شد،با هدف توسعه فراگیر و تقویت زیر ساختهای فرهنگی و اجتماعی در کنار توسعه فعالیت های صنعتی در شهرستان اردکان احداث می گردد.
این مجتمع در زمینی به وسعت 43 هکتار و با زیر بنای 30 هزار متر مربع ساخته می شود و در طرح آن احداث سالن چند منظوره ورزشی با گنجایش 6 هزار نفر ، استخر سرپوشیده با امکانات جانبی ، سالن آمفی تئاتر با ظرفیت یک هزار نفر ، سالن های پذیرایی با گنجایش بیش از یک هزار نفر و محوطه سازی و فضاهای تفریحی پیش بینی گردیده است .