تقسیم 900 ریال سود خالص هر سهم فراتر از انتظارات سهامداران رضایت سهامداران از عملکرد درخشان هیئت‌مدیره ، مدیرعامل و کارکنان شرکت آهن و فولاد ارفع
تقسیم 900 ریال سود خالص هر سهم فراتر از انتظارات سهامداران
رضایت سهامداران از عملکرد درخشان هیئت‌مدیره ، مدیرعامل و کارکنان شرکت آهن و فولاد ارفع
 
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع (سهامی عام) روز دوشنبه 31/02/1397 با حضور 57/90 درصد سهامداران در محل مجموعه فرهنگي ورزشي وزارت کار و امور اجتماعي ، سالن تلاش برگزار شد.
در این مجمع  که به ریاست مرتضی علی‌اکبری و نظارت آقایان خسرو شعبانی  و غلامرضا عظیم نژاد و دبیری علیرضا خیاط آغاز شد، پس از ارائه گزارش هیئت‌مدیره توسط مدیرعامل شرکت و ارائه گزارش بازرس قانونی، صورت‌های مالی به تصویب کلیه سهامداران رسید. صاحبان سهام  مبلغ 900 ریال را به‌عنوان سود خالص قابل‌تقسیم هر سهم تصویب کردند.
مدیرعامل درباره دستاوردهای مهم سال 96 این‌گونه گفت: در سال 96 موفق شدیم ، از ظرفیت اسمی عبور کرده و 801 هزار تن تولید داشته باشیم. همچنین 783 هزار تن فروش محقق شد، که 301 هزار تن از این فروش صادراتی بوده است.
به گفته او از دیگر اقدامات مهم صورت گرفته تعیین تکلیف بدهی ارزی و تبدیل آن به ریالی بوده است، که تأثیر مثبتی در عملکرد مالی شرکت در سال 96 داشته است.
در پایان روزنامه دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار و موسسه حسابرسي رایمند و همکاران  به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی شرکت برای سال مالی 97 انتخاب گردیدند.
خاطرنشان می‌گردد سهامداران در پایان مجمع با تمجید و تشکر از اقدامات مؤثر مدیریت محترم عامل و کارکنان شرکت ، انرژی مضاعفی به جهت پیشبرد اهداف شرکت دادند که این نشان از جدیت ، پشتکار و خلاقیت مجموعه فولاد ارفع در جهت دستیابی به اهداف عالیه سازمان می‌باشد.