نشانی از مسئولیت اجتماعی ارفع: مشارکت مجتمع فولاد ارفع در ساخت مجهزترین مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی اردکان
نشانی از مسئولیت اجتماعی ارفع:
مشارکت مجتمع فولاد ارفع در ساخت مجهزترین مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی اردکان
 
مجتمع آهن و فولاد ارفع همراه با مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو، فولاد ثامن و آهن و فولاد غدیر ایرانیان  در ساخت مجهزترین مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی در اردکان مشارکت می‌نماید.
مراسم کلنگ زنی بزرگ‌ترین مجتمع فرهنگی ، ورزشی و رفاهی شهرستان اردکان با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور هم زمان با فرخنده عید سعید مبعث پیامبر اکرم (ص) ، برگزار شد.
در مراسمی که به همین مناسبت در دانشگاه علم و هنر اردکان برگزار شد، مهندس محمود نوریان در سخنانی با اعلام اهداف ساخت این مجموعه گفت : چادرملو همواره به توسعه فراگیر و تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی در کنار توسعه فعالیت‌های صنعتی خود می‌اندیشد و پیشگامی در ساخت این مجموعه فرهنگی نیز در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌داند .
در این مراسم که با حضور مدیران ارشد صنایع فولاد، ائمه جماعات و روسای ادارات و سازمان‌های اردکان برگزار شد  ، محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ،محمود زمانی قمی استاندار یزد و محمدباقر نوبخت ،معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور در سخنان جداگانه‌ای از این حمایت فرهنگی و مسئولیت اجتماعی صنایع فولاد تقدیر کردند.
 این مجموعه  در زمینی به وسعت 43 هکتار و با زیربنای 30 هزار مترمربع و پیش‌بینی ساخت سالن چندمنظوره ورزشی با گنجایش 6 هزار نفر ، استخر سرپوشیده  با امکانات جانبی ، سالن آمفی‌تئاتر با ظرفیت یک هزار نفر ، سالن‌های پذیرایی با گنجایش بیش از یک هزار نفر و محوطه‌سازی و فضاهای تفریحی با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری بالغ بر 1 هزار 500 میلیارد ریال ساخته می‌شود .