امور مجامع وسهام

اطلاعیه توزیع گواهینامه های نقل وانتقال و سپرده سهام شرکت آهن وفولاد ارفع(سهامی عام)

بدينوسيله به اطلاع كليه سهامداران گرامی شركت آهن و فولاد ارفع (سهامي عام) مي رساند گواهينامه نقل وانتقال وسپرده سهام با سرمايه 6.000 ميليارد ريال آماده توزيع مي باشد .ضمن اعلام ابطال گواهينامه نقل وانتقال و سپرده سهام قبلي ، ازكليه سهامداران محترم و نمايندگان قانوني آنها دعوت مي گردد جهت دريافت گواهينامه هاي منتشره در روزهای کاری(به جزء روزهای تعطیل و پنجشنبه )  از ساعت 8 صبح الي 16  با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر و يا اصل وكالتنامه رسمي به امور سهام و مجامع شركت واقع درتهران-بلوار نلسون ماندلا ( آفریقا ) –کوچه ایرج – پلاک 4 -طبقه سوم مراجعه نمایند بیشتر

آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه
برنامه زمانبندی پرداخت سود نقدی تغییر کرد

برنامه زمانبندی پرداخت سود نقدی  سهامداران محترم مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/96 به شرح زیر می باشد:
 

دارندگان سهام تاریخ پرداخت به سهامداران
اشخاص حقیقی و حقوقی از تاریخ 25/10/1397
 


  بیشتر

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده
اطلاعيه توزيع گواهينامه هاي نقل وانتقال و سپرده سهام شركت آهن و فولاد ارفع (سهامي عام)
تقسیم 900 ریال سود خالص هر سهم فراتر از انتظارات سهامداران رضایت سهامداران از عملکرد درخشان هیئت‌مدیره ، مدیرعامل و کارکنان شرکت آهن و فولاد ارفع

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع (سهامی عام) روز دوشنبه 31/02/1397 با حضور 57/90 درصد سهامداران در محل مجموعه فرهنگي ورزشي وزارت کار و امور اجتماعي ، سالن تلاش برگزار شد.
در این مجمع  که به ریاست مرتضی علی‌اکبری و نظارت آقایان خسرو شعبانی  و غلامرضا عظیم نژاد و دبیری علیرضا خیاط آغاز شد، پس از ارائه گزارش هیئت‌مدیره توسط مدیرعامل شرکت و ارائه گزارش بازرس قانونی، صورت‌های مالی به تصویب کلیه سهامداران رسید. صاحبان سهام  مبلغ 900 ریال را به‌عنوان سود خالص قابل‌تقسیم هر سهم تصویب کردند.
مدیرعامل درباره دستاوردهای مهم سال 96 این‌گونه گفت: در سال 96 موفق شدیم ، از ظرفیت اسمی عبور کرده و 801 هزار تن تولید داشته باشیم. همچنین 783 هزار تن فروش محقق شد، که 301 هزار تن از این فروش صادراتی بوده است.
به گفته او از دیگر اقدامات مهم صورت گرفته تعیین تکلیف بدهی ارزی و تبدیل آن به ریالی بوده است، که تأثیر مثبتی در عملکرد مالی شرکت در سال 96 داشته است.
در پایان روزنامه دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار و موسسه حسابرسي رایمند و همکاران  به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی شرکت برای سال مالی 97 انتخاب گردیدند.
خاطرنشان می‌گردد سهامداران در پایان مجمع با تمجید و تشکر از اقدامات مؤثر مدیریت محترم عامل و کارکنان شرکت ، انرژی مضاعفی به جهت پیشبرد اهداف شرکت دادند که این نشان از جدیت ، پشتکار و خلاقیت مجموعه فولاد ارفع در جهت دستیابی به اهداف عالیه سازمان می‌باشد.
 
  بیشتر

زمان بندی پرداخت سود نقدی سهامداران

برنامه زمانبندی پرداخت سود نقدی سهامداران مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/96 به شرح زیر می باشد:
اشخاص حقیقی از تاریخ 01/08/1397 ظرف مهلت قانونی
اشخاص حقوقی از تاریخ 01/09/1397ظرف مهلت قانونی
  بیشتر

مجمع عمومی عادی سالیانه ارفع برگزار شد .

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع با حضور بیش از 90.57 درصد سهامداران، اعضای هیئت‌مدیره ، مدیرعامل، نماینده سازمان بورس و بازرس قانونی، در تاریخ 31/02/97 به‌منظور تصویب صورت‌های مالی منتهی به 29/12/96 در مجموعه تلاش تشکیل شد.
در ابتدا جناب آقای علی‌اکبری به‌عنوان رئیس مجمع و جناب آقایان شعبانی و عظیمی  به‌عنوان نظار و جناب آقای خیاط مدیرعامل محترم شرکت به‌عنوان منشی مجمع انتخاب شدند.
در ابتدای جلسه مدیر عامل وضعیت دو ماهه تولید را اعلام کرد وگفت : در دو دوماهه اول امسال روند تولید و فعالیت‌های شرکت خوب بوده است. ما موفق به تولید 145 هزار تن آهن اسفنجی و 120 هزار تن شمش فولادی شده‌ایم. همچنین 130 هزار تن فروش محقق شده است، که 50 درصد فروش صادراتی و 50 درصد فروش هم داخلی بوده است.
خیاط مدیرعامل آهن و فولاد ارفع در خصوص عملکرد یک سال مالی شرکت به مجمع گزارش داد و گفت:درآمد عملیاتی شرکت در سال 95 مبلغی حدود 902 میلیارد تومان بوده است، که این میزان در سال 96 به 1339 میلیارد تومان افزایش داشت.
وی ادامه داد همچنین سود خالص شرکت از 108 میلیارد تومان به 267 میلیارد تومان رسیده است.
خیاط درباره دستاوردهای مهم سال 96 این‌گونه گفت: در سال 96 موفق شدیم ، از ظرفیت اسمی عبور کنیم و 801 هزار تن تولید داشته باشیم. همچنین 783 هزار تن فروش محقق کردیم، که 301 هزار تن از این فروش صادراتی بوده است.
به گفته او از دیگر اقدامات مهم صورت گرفته تعیین تکلیف بدهی ارزی و تبدیل آن به ریالی بوده است، که تأثیر مثبتی در عملکرد مالی شرکت در سال 96 داشته است.
وی با اشاره به ظرفیت 800 هزار تنی  تولید فولاد در ارفع گفت: هدف‌گذاری امسال، تولید 850 هزار تن است و در برنامه داریم، در صورت کفاف نقدینگی این ظرفیت را از طریق اجرای طرح‌های توسعه‌ای افزایش دهیم.
در ادامه جلسه امیر حسین بهرامیان حسابرس و بازرس قانونی شرکت با ارائه گزارش خود گفت:

اين مؤسسه اعتقاد دارد که شواهد حسابرسي کسب شده ، براي اظهارنظر نسبت به صورتهاي مالي، کافي و مناسب است. به نظر اين مؤسسه، صورتهاي مالي ياد شده در بالا، وضعيت مالي شرکت آهن و فولاد ارفع (سهامي عام) در تاريخ 29 اسفند ماه 1396 و عملکرد مالي و جريانهاي نقدي شرکت را براي سال مالي منتهي به تاريخ مزبور، از تمام جنبه هاي با اهميت، طبق استانداردهاي حسابداري ، به نحو مطلوب نشان مي دهد.
در پایان این جلسه، مجمع ارفع با رأی قاطع سهامداران تقسیم 90 تومان سود به ازای هر سهم را تصویب کرد.
از دیگر تصمیمات این جلسه، شرکت رايمند و همکاران به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت و   هوشيار مميز به‌عنوان بازرس علی‌البدل  همچنین روزنامه‌ ی دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.
 
 
  بیشتر

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه
آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه
اطلاعيه در خواست تكميل مشخصات سهامداران

با عنایت به انجام  افزایش سرمایه مرحله دوم ، بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت  درخواست می گردد جهت تکمیل مشخصات سهامداری به شرح زیر:
 به سایت اینترنتی شرکت (www.arfasteel.com) مراجعه نموده و یا نسبت به تکمیل فرم ذیل اقدام نموده و به یکی از روش های زیر آن را به واحد امور سهام شرکت ارسال فرمایید.
  بیشتر

نحوه ی پرداخت سود سهام سال مالی 1395 اعلام گردید .

                    آگهی پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به 30/12/1395
    شرکت آهن و فولاد ارفع ( سهامی عام )
بدینوسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم ، که در تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 08/03/1396 سـهامدار این شرکت بوده اند می رساند تقسیم سود 45 ریال به ازای هر سهم از تاریخ 10/04/1396 برای سهامداران حقیقی و از تاریخ 01/09/1396 برای سهامداران حقوقی مطابق برنامه زمانبندی ، بصورت زیر قابل پرداخت می باشد.
الف : سود سهامداران حقیقی
  1. از سهامداران حقیقی دعوت می گردد از روز شنبه 10/04/1396 لغایت 08/011/1396 در ساعات اداری به یکی از شعب بانک سپه مراجعه و صرفاً با ارائه اصل و تصویر کارت ملی عکسدار ، نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام نمایند.
  2.  اشخاصی که به وکالت از سهامدار قصد دریافت سود سهام موکل خود را دارند می توانند با اصل و تصویر وکالتنامه همراه با اصل و تصویر کارت ملی عکسدار در کلیه شعب بانک سپه سود سهام موکل خود را وصول نمایند.
توجه : لازم بذکر است آن دسته از سهامدارانی که پس از مراجعه به بانک به هر دلیلی موفق به دریافت سود خود نشوند با دفتر امور سهام شرکت به شماره تلفنهای 22039852-22023551 داخلی 216 ، 217 ( نمابر 22018672 ) تماس گرفته تا سریعاً مشکل آنان برطرف گردد.
ب : سود سهامداران حقوقی
     سود سهامداران حقوقی شرکت از تاریخ 01/09/1396 و بر اساس برنامه زمانبندی اعلامی با هماهنگی از طریق امور سهام شرکت ، طی مدت قانونی در وجه حسابهای اعلام شده پرداخت می گردد.
اشخاص حقوقی می بایست شماره حساب بانکی خود را ( ترجیحاً بانک سپه ) همراه با آخرین آگهی تغییرات و روزنامه رسمی به دفتر امور سهام شرکت ارسال نمایند.                                                                       

  بیشتر

برنامه زمانبندی پرداخت سود نقدی سهامداران

نظر به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آهن وفولاد ارفع ، برنامه پیشنهادی هیأت مدیره در خصوص زمانبندی پرداخت سود نقدی سهامداران این شرکت مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 30/12/1395 ، به شرح ذیل می باشد.

دارندگان سهام تاریخ پرداخت به سهامداران
اشخاص حقیقی از تاریخ 01/05/1396 ظرف مهلت قانونی
اشخاص حقوقی از تاریخ 01/06/1396 ظرف مهلت قانونی
 با توجه به برنامه زمانبندی اعلام شده ، متعاقبا در خصوص نحوه ی دریافت سود سهام از طریق سامانه کدال و  وبسایت شرکت اطلاع رسانی خواهد شد.
  بیشتر

مجمع عادی سال مالی 1395  ارفع برگزار شد .

مجمع عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع  با حضورحدود 90 درصدی سهامداران در سالن تلاش مجموعه فرهنگی ورزشی وزارت کار و امور اجتماعی تهران  برگزار شد.
در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به 30 اسفند 95 شرکت آهن و فولاد ارفع که 8 خرداد سال جاری برگزار شد، درخصوص بازرس قانونی، روزنامه رسمی و سود هر سهم تصمیم گیری شد.
  بیشتر

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه