نمایشگاه

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس ، بانک و بیمه

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس ، بانک و بیمه ( فاینکس2018) از 27 تا 30 فروردین‌ماه در محل نمایشگاه بین الملی تهران برگزار گردید و شرکت آهن و فولاد ارفع همراه با شرکت صنعتی و معدنی چادرملو و شرکتهای تحت پوشش خود در سالن خلیج‌فارس حضور یافت.
نمایشگاه بورس فرصتی ویژه جهت شناساندن کارکردهای بازار سرمایه در حوزه تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی و رونمایی از آخرین دستاوردها و تحولات انجام‌گرفته در یک سال اخیر است که خروجی آن شناخت آحاد مردم و ارتقای جایگاه  بازار سرمایه به‌عنوان یکی از بازوهای اصلی تأمین اقتصادی خواهد بود.
در مدت نمایشگاه، سهامداران ارفع در غرفه حضور یافته و ضمن آشنایی با فرآیند تولید و محصولات ، از اطلاعات مربوط به وضعیت سهام ارفع در بورس و اهداف آتی این شرکت اطلاعات کسب نمودند.
 
  بیشتر

حضور فعال شرکت آهن و فولاد ارفع در سمپوزیوم فولاد 96

حضور فعال شرکت آهن و فولاد ارفع در سمپوزیوم فولاد 96
بیستمین دوره سمپوزیوم فولاد کشور ، هشتم و نهم اسفندماه در محل نمایشگاه بین‌المللی کیش برگزار شد.
در این نمایشگاه که در فضایی به وسعت 7 هزار و 500 مترمربع برگزار شد 280 شرکت داخلی و خارجی حضور داشتند.
شرکت آهن و فولاد ارفع نیز در کنار شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت‌های تابعه خود با حضور در این سمپوزیوم ، علاوه بر ارائه توانمندی و قابلیت‌های تولیدی و فنی نشست‌های تخصصی و پر تعدادی را جهت تبادل‌نظر و ایجاد ارتباط دو سویه و مستقیم با فعالان این حوزه در زمینه‌های فنی ، بازاریابی و فروش ، تأمین و خرید مواد قطعات انجام دادند.
شعار سمپوزیوم فولاد 96 « توسعه صنعت فولاد با حفظ محیط‌زیست و بازیافت پسماندها» بود و مباحث علمی در خصوص محیط‌زیست ، پسماند، توسعه و تولید فولادهای نوین ، افزایش بهره‌وری و کاهش مصارف انرژی ، رفع مشکلات خطوط تولید ، نوآوری در تنوع تولید و .... به‌صورت سخنرانی ، مقاله و پوستر ارائه گردید.
  بیشتر

حضور شرکت آهن و فولاد ارفع در سومین نمایشگاه صنعت و معدن یزد

سومین نمایشگاه صنعت و معدن یزد از تاریخ 7 لغایت 11 آذر ماه 96 در محل دائمی نمایشگاه های یزد برگزار گردید و شرکت آهن و فولاد ارفع همانند دو دوره گذشته با رویکرد ایجاد ارتباط بیشتر با اقشار گوناگون مردم استان از جمله دانشجویان و صنعتگران در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.
زمینه های کاری این نمایشگاه، ماشین آلات و خطوط تولید، معادن و صنایع معدنی، صنایع فولاد، متالورژی ریخته گری، ابزار آلات و ... بوده و شرکت های فولادی نام آشنایی از جمله غدیر ایرانیان و فولاد آلیاژی یزد نیز از جمله شرکت کنندگان در این دوره از نمایشگاه صنعت و معدن یزد بودند.
لازم به ذکر است در خلال برگزاری این دوره از نمایشگاه، برخی از صنعتگران و تولیدکنندگان بومی شناسایی شده و در راستای حمایت از آنها ارتباطات فنی برقرار گردیده و در حال حاضر در لیست تأمین کنندگان شرکت آهن و فولاد ارفع قرار گرفته اند.
  بیشتر

وزیر صنعت ،معدن و تجارت: ارفع یکی از شرکت‌های خصوصی موفق  و خوش‌نام در عرصه تولید فولاد کشور است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه و محصولات به نمایش درآمده شرکت آهن و فولاد ارفع در دومین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران دیدن کرد و ضمن تشکر از تلاش‌های این شرکت ،ارفع را یکی از شرکت‌های خصوصی و خوش‌نام در عرصه تولید فولاد کشور نامید.

  بیشتر

بازدید رئیس هیات عامل ایمیدرو از غرفه فولاد ارفع

دکتر مهدی کرباسیان ،رئیس هیات عامل ایمیدرو ،در حاشیه برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن ؛ صنایع معدنی ؛ ماشین آلات ؛ تجهیزات و صنایع وابسته ،از غرفه ارفع بازدید نموده و در جریان فعالیتهای تولیدی و صادراتی این شرکت قرار گرفت.
این نمایشگاه از 13 تا 16 آبانماه با حضور شرکتهای عظیم معدنی و صنایع معدنی با استقبال شایان توجهی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.
  بیشتر

شرکت آهن و فولاد ارفع در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ایران حضور یافت

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ایران با حضور شرکت آهن و فولاد ارفع و استقبال گسترده مخاطبان از غرفه این مجموعه همراه بود.
این نمایشگاه با مشارکت 300 شرکت خارجی با شعار اقتصاد سبز، اقتصاد مقاومتی با حضور خانم معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری معاون مالی و حقوقی رئیس جمهور و وزرای محیط زیست آلمان و ایتالیا افتتاح شد.
شرکت آهن و فولاد ارفع با حضور در این نمایشگاه ضمن معرفی فعالیتها و دستاوردهای زیست محیطی، میزبان جمع زیادی از علاقمندان و متخصصان حوزه های مختلف از جمله محیط زیست و فولاد  بود.
همچنین سید محمد میرمحمدی استاندار یزد،  محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، سید حسین سادات موسوی مدیر کل سازمان محیط زیست یزد و هیات همراه از جمله بازدید کنندگان غرفه آهن و فولاد ارفع در این نمایشگاه بودند. بیشتر

حضور شرکت آهن وفولاد ارفع در نهمین نمایشگاه بورس ،بانک و بیمه تهران

نهمین نمایشگاه بورس ،بانک و بیمه با حضور معاون اول رئیس جمهور ، وزیر اقتصاد و دارایی، رئیس کل بانک مرکزی،رئیس کل بیمه مرکزی،رئیس سازمان بورس، اوراق بهادار تهران و....در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح و آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه که با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی برپا شده بود ، این فرصت را فراهم آورد تا شرکتهای فعال ، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متقاضیان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاهای بازارها به سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را معرفی نمایند.
در این نمایشگاه شرکت آهن وفولاد ارفع ضمن برگزاری نشست های تخصصی مرتبط با مسائل بورس و فروش محصولات با مشتریان ، ذینفعان، صاحبنظران و بازدیدکنندگان به گفتگو پرداخت. بیشتر

حضور شرکت آهن و فولاد ارفع در اولین نمایشگاه بین المللی صنعت یزد

 اولین نمایشگاه بین المللی صنعت یزد در سه بخش نمایشگاه صنایع فولاد، معادن، فلزات، متالورژی، ریخته گری و صنایع وابسته، نمایشگاه اتوماسیون صنعتی، تجهیزات خطوط تولید و ابزار دقیق و نمایشگاه ابزار، ادوات و تجهیزات صنعتی در تاریخ 14 الی 17 آذر ماه 1394 در محل دائمی نمایشگاه های یزد برگزار گردید.
شرکت آهن و فولاد ارفع با اهدافی از جمله ارتقای سطح دانش شهروندان در زمینه صنعت فولاد و نیز رواج فرهنگ تولید کیفی با اولویت حفظ محیط زیست حضوری فعال در این نمایشگاه داشت.
حضور بیش از 70 شرکت داخلی و خارجی فعال در زمینه های تولیدی و خدماتی از جمله شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در کنار شرکت آهن و فولاد ارفع را می توان از نقاط عطف اولین نمایشگاه بین المللی صنعت یزد نام برد.
در طول دوره برگزاری این نمایشگاه، غرفه شرکت آهن و فولاد ارفع مورد بازدید تعداد زیادی از صنعت گران، دانشجویان و نیز سایر علاقه مندان به صنعت فولاد قرار گرفت. از جمله بازدید کنندگان غرفه شرکت آهن و فولاد ارفع جناب آقای مهندس مصری نژاد مدیر محترم مجتمع گندله سازی اردکان بودند و طی بازدید خود اقدام شرکت آهن و فولاد ارفع در زمینه حضور فعال در اولین نمایشگاه بین المللی صنعت یزد را قابل تقدیر دانستند.
در پایان برگزاری نمایشگاه، شرکت آهن و فولاد ارفع از طرف کمیته برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی صنعت یزد به عنوان غرفه نمونه انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
امید است کمیته اجرایی نمایشگاه با برطرف نمودن نقاط ضعف اولین دوره نمایشگاه صنعت یزد از جمله کمبود امکانات رفاهی بازدید کنندگان و نیز ضعف در نحوه اطلاع رسانی، موجبات برگزاری هر چه قدرتمندتر این نمایشگاه را طی سالهای آینده فراهم آورند. بیشتر